19 липня працівники міської ради відвідали мешканців Дергачівщини, тимчасово розміщених у санаторії «Бермінводи»
За дорученням очільника громади Вячеслава Задоренка 19 липня працівники міської ради на чолі з першим заступником голови Костянтином Лизловим відвідали мешканців Дергачівщини, тимчасово розміщених у санаторії «Бермінводи».
За попередньою домовленістю, працівники Укрпошти виплатили нашим людям у Бермінводах пенсійні та соціальні кошти готівкою. Щиро вдячні Укрпошті за розуміння та підтримку 🤝💰
✅ Також співробітники відділу соціального захисту Дергачівської міської ради надали громадянам необхідні консультації з питань щодо призначення усіх видів державних соціальних допомог.
![](/storage/news/galleries/4fe41e419844b78a463927711c9464da.jpeg)
![](/storage/news/galleries/063a87fb8d50a5cd50de1400f108bab8.jpeg)
![](/storage/news/galleries/81950dd08388385175da14759f20cf61.jpeg)
![](/storage/news/galleries/13b356d77c47eaae15cfce771b73cdaa.jpeg)
![](/storage/news/galleries/3d2ce0b07ac73fcabe1eab61a3a2e473.jpeg)