17 грудня напередодні новорічних свят керівники та підприємці Дергачівської громади відвідали дитячі будинки сімейного типу і прийомні сім'ї
Новини
17 грудня заступник міського голови Інга Токаренко, голова правління Об’єднання промисловців та підприємців Дергачівщини Яків Генькін, начальник Служби у справах дітей Марина М’ячикова та місцеві старости відвідали 4 дитячі будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей у місті Дергачі, селах Руська Лозова, Безруки, Малі Проходи та привітали 35 дітей солодкими подарунками, наборами посуду, фруктовими наборами й іграшками.
Дітям побажали рости щасливими та успішними, а дорослим подякували за теплу атмосферу і сердечну підтримку маленьких українців у складні хвилини їхнього життя.
![](/storage/news/galleries/cf6051a0d8d88ab8f126370e0ae3144f.jpg)
![](/storage/news/galleries/fff77009e04ab606310d42e6b0f0c03a.jpg)
![](/storage/news/galleries/0dc61f47df1229794e5b98756d215e81.jpg)
![](/storage/news/galleries/1f9e966c9e79120060d71d75e1042ecf.jpg)
![](/storage/news/galleries/4b3d2f4878e5804549c2c08b56b9dc06.jpg)
![](/storage/news/galleries/5599a709f1ccda380d5ccea3f96a722a.jpg)