17 грудня напередодні новорічних свят керівники та підприємці Дергачівської громади відвідали дитячі будинки сімейного типу і прийомні сім'ї

17.12.2021
17 грудня заступник міського голови Інга Токаренко, голова правління Об’єднання промисловців та підприємців Дергачівщини Яків Генькін, начальник Служби у справах дітей Марина М’ячикова та місцеві старости відвідали 4 дитячі будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей у місті Дергачі, селах Руська Лозова, Безруки, Малі Проходи та привітали 35 дітей солодкими подарунками, наборами посуду, фруктовими наборами й іграшками.

Дітям побажали рости щасливими та успішними, а дорослим подякували за теплу атмосферу і сердечну підтримку маленьких українців у складні хвилини їхнього життя.