16 та 17 березня відбулися засідання постійних комісій Дергачівської міської ради

17.03.2021

На комісіях загалом було розглянуто питання, що стосуються соціально-економічного розвитку, земельних відносин і політико-правової діяльності, Програму розвитку освіти на 2021-2025 роки, Програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території громади на 2021-2022 роки.
По всіх питаннях прийняті відповідні рекомендації й доповнення; вони запропоновані на розгляд сесії.