15 та 16 травня працівники АТ «Харківгаз» здійснюватимуть відновлення газопостачання у міста Дергачі та прилеглих селах!
✅⚡ Увага! 15 та 16 травня працівники АТ «Харківгаз» здійснюватимуть відновлення газопостачання у міста Дергачі та прилеглих селах. Сьогодні планується запуск газу в районах Центру та Пісків.
❗ Зараз ми просимо вас ПЕРЕКРИТИ КРАНИ ПОДАЧІ ГАЗУ ДО ДОМОВОЛОДІНЬ, якщо ви не зробили цього раніше.
⚠️ Нагадуємо, що необхідно дотримуватись правил безпеки при користуванні газовими приладами у побуті:
▶️ Провітрюйте приміщення, де встановлені газові прилади.
▶️ Не використовуйте газові колонки та опалювальні котли за відсутності тяги в димоході, а також під час сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу. Це смертельно небезпечно!
▶️ Не перевіряйте тягу у вентиляційних каналах запаленим сірником.
▶️ Не встановлюйте витяжки у вентиляційні канали за наявності газових котлів (щоб уникнути утворення оберненої тяги з потраплянням чадного газу в приміщення).
▶️ Не користуйтесь несправними газовими приладами.
▶️ Не використовуйте для сну кухні та приміщення, де встановленні газові прилади.
▶️ Не обігрівайте домівку за допомогою газової плити, не сушіть білизну над плитою.
▶️ Не переміщайте, не встановлюйте та не ремонтуйте газові прилади самовільно. Довірте цю роботу професіоналам!
▶️ Відчувши запах газу, закрийте газові крани і провітріть приміщення, не запалюйте вогонь, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення і електроапаратуру. Викличте аварійну службу за телефоном 104! Аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово та без вихідних.