15 грудня відбулося засідання постійної депутатської комісії з політико-правових питань, оборонної роботи та правоохоронних органів, регламенту, депутатської діяльності, етики, з питань зв’язку із громадськими організаціями та діяльності веб-ресурсів
В рамках підготовки до XXI сесії Дергачівської міської ради VІІІ скликання депутатською комісією з політико-правових питань, оборонної роботи та правоохоронних органів, регламенту, депутатської діяльності, етики, з питань зв’язку із громадськими організаціями та діяльності веб-ресурсів розглянуто такі важливі питання👇
🔸Про звіт Дергачівського міського голови про діяльність виконавчих органів ради та здійснення державної регуляторної політики.
🔸Про затвердження Плану роботи Дергачівської міської ради на 2022 рік.
🔸Про затвердження структури апарату та виконавчих органів Дергачівської міської ради VІІІ скликання, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів (в новій редакції).
🔸Про бюджет Дергачівської міської територіальної громади на 2022 рік.
🔸Про затвердження Положення про порядок створення на території Дергачівської міської ради пам’ятників і монументів, меморіальних об’єктів та меморіальних дошок, інших пам’ятних знаків.
![](/storage/news/galleries/56145f70005e21dbe872fd561497ee09.jpg)
![](/storage/news/galleries/cfedcfafb2ba5c5d4686522a6cc24e5f.jpg)