14 грудня відбулася позачергова XXIІ сесія Дергачівської міської ради VIII скликання

14.12.2021

В роботі сесії взяли участь 25 депутатів. На засіданні було прийнято два рішення.

🔸 Внесено зміни до Програми фінансової підтримки КП «Постачальник послуг» на 2021 рік, а саме виділено кошти на придбання відвалу для прибирання снігу та на ремонт приміщень;

🔸 Внесено зміни до рішення ІІІ сесії Дергачівської міської ради VIII скликання «Про міський бюджет на 2021 рік». Відповідно до цих змін виділено кошти на придбання ігрових комплексів для міста Дергачі, селищ Слатине, Козача Лопань, села Великі Проходи, а також кисневих концентраторів для Дергачівської центральної лікарні.

Під час сесії міський голова Вячеслав Задоренко подякував народному депутату України Євгену Пивоварову, в.о. голови Харківської райдержадміністрації Олександру Скакуну та голові Харківської облради Тетяні Єгоровій-Луценко за активну підтримку розвитку Дергачівської громади.

🎥 YouTube-трансляцію сесії можна переглянути тут 👇