14 БЕРЕЗНЯ В МІСТІ ДЕРГАЧІ ВІДБУЛОСЯ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО "ЩЕДРА МАСЛЯНА"

14.03.2021

Святковий захід відбувся за участю народного депутата України Юлії Світличної, керівництва громади та місцевих мешканців.
Юлія Олександрівна, Вячеслав Задоренко та Євген Шатохін відвідали торговельний фестиваль, поспілкувалася з мешканцями громади та провели церемонію нагородження і вручили почесні відзнаки кращим представникам громади.
До уваги присутніх було представлено святковий концерт, конкурс краси «Весна – красна!» – конкурсно-розважальну програму для дорослих та дітей, частування кашею, смачними пиріжками та млинцями, гарячим чаєм.