13 вересня відбулася XXIX сесія Дергачівської міської ради VIII скликання
🎦 Сесія проходила в режимі відеоконференції. В її роботі взяли участь 23 депутатів. У процесі роботи розглянуто і прийнято 12 питань порядку денного.
З основного на сесії 👇
🟢 На період дії воєнного стану у новій редакції затверджено Програму підтримки підприємств, установ, закладів та суб’єктів господарювання різних форм власності, що надають послуги внутрішньо-переміщеним особам і населенню Дергачівської громади та знаходяться як на території громади, так і за її межами (наприклад, санаторій «Бермінводи»). На потреби цих установ з місцевого бюджету загалом виділено 400 тис. грн.
🟢 Внесено доповнення до Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги на 2021-2025 роки, що надається КНП «Дергачівська центральна лікарня». Згідно зі змістом доповнень, міська рада виділяє ресурси на заміну вікон в адміністративних будівлях лікарні, пошкоджених ворожими обстрілами.
🟢 Внесено зміни та доповнення до Програми розвитку освіти Дергачівської міської ради на 2021-2025 рр. Серед іншого, виділено 4 млн грн на поточний ремонт пошкоджених освітніх закладів громади.
🟢 Прийнято рішення про надання згоди на безоплатне проходження у 2022 році щорічного медичного огляду працівників Харківського районного управління та 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області на базі Дергачівської центральної лікарні.
☑️ Депутатами Дергачівської міської ради погоджено розпорядження міського голови Вячеслава Задоренка про призначення Вікторії Балюк на посаду начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту.
![](/storage/news/galleries/b82af433d48970f55e5cb7f3529f669d.jpg)
![](/storage/news/galleries/0794c34326e0533b108f5aa4c18a1434.jpg)
![](/storage/news/galleries/fab0bfb7e9ea56675f0144e1a82e801c.jpg)
![](/storage/news/galleries/a71e1643671d500ffd48ab718fd7409c.jpeg)