13 серпня Вячеслав Задоренко провів виїзний прийом громадян у Русько-Лозівському старостаті

13.08.2021
28 місцевих мешканців звернулися за допомогою до очільника громади.

Обговорювалися питання:
? сприяння в оформленні пенсій з інвалідності для важкохворого чоловіка та учасника АТО/ООС;
? придбання піску для забезпечення дитячих майданчиків;
? транспортного сполучення та тарифів на перевезення громадян;
? необхідності підвищення якості транспортного обслуговування населення;
? приватизації паїв, земельної ділянки;
? приватизації будинків по вулиці Лісна, 2 та Лісна, 4 в селищі Питомник;
? необхідності очистки резервуарів для покращення якості води;
? обрізки парослі, кронування дерев по вулиці Лозовська;
? ремонту дороги по вулиці Польова та під’їзду до багатоквартирних будинків;
? ремонту дороги по вулицям Лозовська, Островського;
? ремонту дитячих майданчиків;
? ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища біля кладовища;
? благоустрою прибудинкових територій приватних та багатоквартирних будинків;
? відновлення послуги газопостачання в домоволодінні;
? облаштування пішохідної доріжки по вулиці 1 Травня;
? грейдерування та підсипки дороги по вулиці 1 Травня;
? проблеми низької напруги електроенергії;
? запобігання підтоплення та затоплення приватних будинків по вулиці Грушевського;
? облаштування волейбольного майданчика;
? ремонту колодязя по вулиці Пушкіна.

«Головними напрямами фінансування у Дергачівській громаді є освіта, медицина та житлово-комунальна сфера. Тому пріоритетними є затвердження відповідних бюджетних програм та виділення коштів на ці сфери.

З метою утримання у належному стані доріг, які не мають твердого покриття, після ремонту техніки – грейдера, буде організовано та проведено роботи з виправлення профілю дороги.

На найближчій сесії міськради, яка планується 7 вересня, виходячи з надлишку бюджету за півріччя, спробуємо виділити кошти на сипучі матеріали для доріг, що потребують першочергової засипки.

Взаємодія місцевої влади та громадськості дозволить вирішити багато проблем. Працюємо разом, задля спільної мети», – зауважив Вячеслав Задоренко.

Під час прийому міський голова робив усе можливе в межах компетенції міської ради, аби всі проблемні питання знайшли позитивне вирішення.

Загалом за результатами прийому всі обговорені проблеми поставлені Вячеславом Задоренком на особистий контроль.