12 серпня відбувся особистий прийом громадян Дергачівським міським головою

12.08.2021
Під час прийому до Вячеслава Задоренка звернулося 18 мешканців міста Дергачі, селищ Козача Лопань і Слатине, села Руська Лозова.

Тематика звернень стосувалася:
?матеріальної допомоги на лікування;
?ремонту покрівлі багатоквартирного будинку по вул. Садова, 10-А в Дергачах;
?централізованого водопостачання по вулицям 23 Серпня та Соборній в місті Дергачі;
?необхідності проведення загальних зборів та виборів голови правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ «Дергачівське») по вулиці 23 Серпня;
?земельного питання ( приватизація земельної ділянки) у селі Руська Лозова;
?очищення прибудинкової вигрібної ями від мулу та стоків у Дергачах на площі Перемоги, 5-А;
?благоустрою прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою в’їзд Сосновий у місті Дергачі.

✔️ Також до очільника громади звернувся мешканець міста Дергачі щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань. Вячеслав Задоренко, враховуючи ті обставини, що чоловік має статус безробітного, на утриманні якого є хвора дружина та двоє малолітніх дітей, доручив начальнику відділу соціального захисту Ларисі Зайцевій ознайомитися зі зверненням. Громадянину відразу було запропоновано робоче місце у комунальному підприємстві за спеціальністю, яку має чоловік.
✔️ За результатами прийому вирішення обговорених проблем взято на контроль міським головою.

З питань, вирішення яких не входить до повноважень органів місцевого самоврядування, заявникам надано кваліфіковані роз'яснення.