11 травня 2023 року на п’ятдесят восьмому році життя перестало битися серце завідувача хірургічним відділенням Дергачівської центральної лікарні Короля Романа Миколайовича

12.05.2023

11 травня 2023 року на п’ятдесят восьмому році життя після тяжкої хвороби перестало битися серце завідувача хірургічним відділенням Дергачівської центральної лікарні Короля Романа Миколайовича 🕯

Роман Миколайович народився 11 квітня 1966 року у м. Новий Роздол Миколаївського району Львівської області.

У 1989 році закінчив Харківський медичний інститут, лікувальний факультет.

З 1990 року по 2002 рік працював лікарем-хірургом хірургічного відділення Вільшанської міської лікарні ім. П.М. Агеєнка.

З 2002 року по теперішній час очолював хірургічне відділення КНП «Дергачівська центральна лікарня» ДМР ХО.

До останнього, незважаючи на важку хворобу, він продовжував оперувати. На його рахунку величезна кількість врятованих життів.

Роман Миколайович був надзвичайно працьовитою, наполегливою, енергійною, порядною та щирою людиною, до якої зверталися з усієї України за допомогою.

Колективи Дергачівської центральної лікарні, Дергачівської міської ради та Дергачівської міської військової адміністрації висловлюють щирі співчуття усім рідним, близьким і друзям померлого. Нехай Господь благословить його душу.

Ми зберігатимемо у своєму серці світлу пам’ять про прекрасну людину!