10 червня в Дергачівському Будинку культури відбувся конкурс краси " ЮНА ПРИНЦЕСА - 2021"

У конкурсі взяли участь 9 дівчаток – представниць навчальних закладів громади.
На гостей свята чекало багато приємних сюрпризів від учасниць та їх родин.
?Перемогу та титул «ЮНА ПРИНЦЕСА – 2021» здобули
Кіра Переверзєва (Прудянський ліцей) та Вероніка Подзолкова (Русько-Лозівський ліцей).
?«Міс елегантність» – Діана Калініченко (Козачолопанський ліцей).
?«Міс чарівність» – Валерія Варенко (Дергачівський ліцей № 2).
?«Міс ніжність» – Златослава Каліберда (Слатинський ліцей).
?«Міс стиль» – Поліна Іщенко (Козачолопанський ліцей).
?«Міс грація» – Аделіна Вишнивецька (Дергачівський ліцей № 3).
?«Міс шарм» – Ліза Осман (Козачолопанський ліцей).
?«Міс посмішка» – Маргаріта Квітко (Безруківський ліцей).
Заступник міського голови Лариса Несміян спільно з начальником Управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяною Дударєвою привітали учасниць конкурсу та їх батьків з успішним виступом, передали найкращі побажання та вітання від міського голови Вячеслава Задоренка і депутата обласної ради Євгена Шатохіна.
Всі красуні-учасниці отримали відзнаки, подарунки і сюрпризи від керівників громади та міської ради.
Бажаємо успіхів та нових перемог!