Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

1 липня міський голова Вячеслав Задоренко провів особистий прийом громадян

Новини
01.07.2021
Під час прийому мешканцями громади порушені дуже важливі питання щодо:
?транспортного сполучення та ремонту дамби у селі Дементіївка;
?реконструкції дитячого майданчика по вулиці Армійській у місті Дергачі;
?ремонту колодязя у селі Руська Лозова.
? Обговорили також житлові питання, виділення землі у смт Слатино та селі Руська Лозова, надання матеральної допомоги на лікування, працевлаштування мешканки міста Дергачі, багатодітної матері та громадянки – внутрішньо переміщеної особи з Луганської області.
«У Харківському центрі професійно-технічної освіти є Програма підтримки внутрішньо переміщених осіб. Ви маєте можливість пройти навчання під потребу місцевих роботодавців та працевлаштуватися. У громаді вас підтримають та допоможуть», – зазначив Вячеслав Задоренко.
✔️ За результатами прийому всі обговорені проблеми взяті на контроль міським головою.
З питань, вирішення яких не входить до повноважень органів місцевого самоврядування, заявникам надано кваліфіковані роз'яснення.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше