1 червня в місті Дергачі на стадіоні "Авангард" відбулося чудове свято до Дня захисту дітей

01.06.2021
Незважаючи на холодну погоду, свято вийшло добрим і теплим. Його зігрівали посмішки дітей та батьків.
«Ми вітаємо всіх діток зі святом та бажаємо якомога більше щирих усмішок, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень!» – зазначили у своєму вітальному слові міський голова Вячеслав Задоренко та депутат обласної ради Євген Шатохін.
Гарний настрій для всіх присутніх створювали талановиті вихованці Дергачівського будинку культури, супергерої мультфільмів, працівники Служби у справах дітей та Будинку культури.
Дітлахи безкоштовно частувалися смачним морозивом, солодкою ватою, приймали активну участь у конкурсах та іграх, створювали яскраві малюнки на асфальті, відвідували зону глітер-тату, аквагриму, батути.
Свято вийшло надзвичайно яскравим, веселим і ще раз довело, що Дергачівська громада – місце щасливих дітей!