1 червня в місті Дергачі на стадіоні "Авангард" відбулося чудове свято до Дня захисту дітей
Новини
![](http://dermiskrada.dosvit.org.ua/storage/news/article/4e8e5017db2eabf7030773dd93b51536.jpg)
Незважаючи на холодну погоду, свято вийшло добрим і теплим. Його зігрівали посмішки дітей та батьків.
«Ми вітаємо всіх діток зі святом та бажаємо якомога більше щирих усмішок, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень!» – зазначили у своєму вітальному слові міський голова Вячеслав Задоренко та депутат обласної ради Євген Шатохін.
Гарний настрій для всіх присутніх створювали талановиті вихованці Дергачівського будинку культури, супергерої мультфільмів, працівники Служби у справах дітей та Будинку культури.
Дітлахи безкоштовно частувалися смачним морозивом, солодкою ватою, приймали активну участь у конкурсах та іграх, створювали яскраві малюнки на асфальті, відвідували зону глітер-тату, аквагриму, батути.
Свято вийшло надзвичайно яскравим, веселим і ще раз довело, що Дергачівська громада – місце щасливих дітей!
![](/storage/news/galleries/c7b2400db7866913cbe02c31893b8045.jpg)
![](/storage/news/galleries/ab4879d9bde1cb8a0b3488dbb98b6a99.jpg)
![](/storage/news/galleries/d2004e3b5361e09ccf9da4ffcb411843.jpg)
![](/storage/news/galleries/0897df709dc4043c66d203a6133641e9.jpg)
![](/storage/news/galleries/8f26f30959a90a7c9b51c32aaf71a07a.jpg)
![](/storage/news/galleries/f32b472c03d83e3dd4b65bda5aa87664.jpg)
![](/storage/news/galleries/fe4b75a03d5d1434bf55d1fd9be73627.jpg)
![](/storage/news/galleries/9e66d4c355a76a6f7cb68cfa174c6c9e.jpg)
![](/storage/news/galleries/6e45c1bc72904c7802001141c9f6dfed.jpg)