Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

⚡️ Фахівці Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) АТ "Харківобленерго" заживили перших споживачів у селі Великі Проходи

Новини
04.01.2024

Як розповів начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук, населений пункт був під окупацією та залишався знеструмленим з початку війни.

💬 "Тут ситуація після інтенсивних бойових дій лише трохи краща, ніж у Цупівці чи Прудянці. Чотири підстанції розбиті вщент, сім - пошкоджені на 40-50%. По селу потрібно замінити понад 300 опор та близько 20 км дротів", - зазначив Володимир Климчук.

За його словами, енергетикам вже вдалося відремонтувати одну підстанцію та встановити 50 нових стійок, що дало змогу заживити близько 30-ти домоволодінь у Великих Проходах.

💬 "Нам ще буде потрібна допомога саперів, адже поблизу наших об'єктів досі є нерозміновані ділянки. Швидкість відновлення буде залежати від того, коли піротехніки зможуть виконати свою роботу, а також, напевно, від погодних умов", - пояснив Володимир Климчук.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше