Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Український фонд соціальних інвестицій

photo2

Детальніше про проект

На початку 2021 року Українським  фондом соціальних інвестицій, що діє на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 740 від 28.04.2000 було оголошено конкурс субпроєктів, метою яких є посилення  спроможностей закладів первинної та вторинної медичної допомоги у протидії наслідкам COVID-19.

Конкурс проводиться у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ VІIІ», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

           Відділом проєктного менеджменту, інвестицій та цифрової трансформації Дергачівської міської ради для участі у конкурсі було направлено проєкт щодо капітального ремонту  приміщень  амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Козача Лопань КНП «ЦПМСД» Дергачівської міської ради Харківської області. На даний час на території нашої громади саме АЗПСМ смт Козача Лопань потребує термінового капітального ремонту.  

 Український  фонд соціальних інвестицій розглядатиме проєктні пропозиції громад протягом поточного року.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше