Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Турбота про осіб з інвалідністю – запорука соціальної сталості громади

photo2

Детальніше про проект

Проєкт «Турбота про осіб з інвалідністю – запорука соціальної сталості громади» у 2021 році став переможцем у I категорії обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку «Разом в майбутнє». Цей проєкт розроблено в рамках співробітництва Дергачівської, Солоницівської, Малоданилівської територіальних громад відповідно до чинного законодавства.

Метою проєкту є забезпечення громадян з обмеженими фізичними можливостями інклюзивними послугами (транспортними та іншими соціальними) шляхом створення безперешкодного доступу до об’єктів інфраструктури та закладів спеціальної сфери. Завдання проєкту – придбання спеціального автомобіля, обладнаного підйомником, для перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями.

Цільова група проєкту – громадяни з обмеженими фізичними можливостями, зокрема особи з інвалідністю (включно з дітьми з інвалідністю), що через стан здоров’я мають знижену або відсутню рухому активність, які є мешканцями трьох громад та  перебувають на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування «Берегиня» Дергачівської міської ради (близько 600 осіб).

Загальна вартість проєкту складає 1 600 000 грн. За умовами обласного конкурсу з бюджету обласної ради на реалізацію проєкту виділено 50%  від загальної вартості проєкту, а саме 800 000 грн, з місцевих бюджетів територіальних громад, що беруть участь у  співробітництві  в рамках проєкту – 800 000 грн.

У червні-липні поточного року територіальним центром соціального обслуговування «Берегиня» буде оголошено тендер на придбання спеціального автомобіля для перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями, обладнаного підйомником. Результат тендеру буде оприлюднено на офіційному вебсайті Дергачівської міської ради.

Файли

Перелік проєктів переможцiв обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку РАЗОМ В МАЙБУТНЄ.pdf

Завантажити

Договір про співробітництво територіальних громад.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше