Повернутися до проектів

Сучасна хірургія – здорове майбутнє громади!

Детальніше про проект

У квітні 2021 року Дергачівська територіальна громада взяла участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» з проєктом «Сучасна хірургія – здорове майбутнє громади!». За умовами обласного конкурсу, проєкти, подані громадами, повинні  бути  спрямовані виключно на оснащення медичних закладів сучасним медичним обладнанням та спеціальною апаратурою.

Проєкт «Сучасна хірургія – здорове майбутнє громади!» розроблено з метою забезпечення мешканців громади якісними медичними послугами за місцем проживання внаслідок модернізації процесу оперативного втручання шляхом оснащення хірургічного відділення лікарні сучасним обладнанням.

На сьогоднішній день виникла необхідність придбання для хірургічного відділення Дергачівської центральної лікарні одноканального хірургічного генератора для герметизації судин за допомогою функції лігування з набором інструментів для розширення спектру малоінвазивних операцій. Використання сучасних методів лікування обумовлено часом та потребами, для розвитку медичної галузі в цілому модернізація матеріально-технічної бази закладу вкрай необхідна. Розширення обсягів оперативного втручання за допомогою  одноканального хірургічного генератора для герметизації судин надасть можливість мешканцям громади отримувати якісні медичні послуги за місцем проживання.

Робота хірурга з таким обладнанням дозволяє:

• обмежити контакт внутрішніх органів пацієнта з навколишнім середовищем;
  • попередити та ліквідувати кровотечі під час оперативних втручань;
  • попередити та скоротити використання препаратів крові у хірургічних хворих;
  • скоротити час оперативних втручань та перебування пацієнта в наркозі;
  • зменшити час перебування пацієнтів в стаціонарі в цілому;
  • запобігати інфікуванню трансмісивних інфекцій, враховуючи одноразові витратні матеріали і, таким чином, заощадити ресурси лікарні.

На реалізацію проєкту «Сучасна хірургія – здорове майбутнє громади!» з бюджету Харківської обласної ради виділено кошти в сумі 350 000 грн, з бюджету Дергачівської міської ради – 150 000 грн.

У червні-липні поточного року КНП «Дергачівська центральна лікарня» буде оголошено тендер на придбання одноканального хірургічного генератора для герметизації судин за допомогою функції лігування з набором інструментів для розширення спектру малоінвазивних операцій. Результат тендеру буде оприлюднено на офіційному вебсайті Дергачівської територіальної громади.

Файли

Перелік переможцiв обласного конкурсу мініпроєктів Ефективна медицина в громаді у 2021 році.pdf

На мапі