Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Програма Кусаноне

photo2

Детальніше про проект

Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проєктів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як програма «Кусаноне», сприяє проєктам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями. Програма «Кусаноне» набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проєктам розвитку.

 Комунальним некомерційним підприємством «Дергачівська центральна лікарня» за підтримки Дергачівської міської ради у березні поточного року до Посольства Японії в Україні було подано проєкт, що має на меті створення відділення паліативної допомоги у приміщенні однієї з будівель стаціонару лікарні. Будівля потребує капітального ремонту, згідно з  проєктно-кошторисною документацією вартість запланованих робіт складає близько 2 000 000 грн. Організатори проєктного конкурсу «Кусаноне» розглядатимуть пропозиції учасників до кінця третього кварталу поточного року. Переможці будуть визначені до кінця року.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше