Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Інвестиційна пропозиція

photo2

Детальніше про проект

З метою налагодження співпраці з однією з найбільших інвестиційних компаній Центральної і Східної Європи, у рамках співпраці з ТОВ «Ділові громади України», що розпочало ініціативу #Громада+Бізнес, Дергачівською міською радою  подано пропозицію для залучення інвестора для будівництва комплексу тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території Дергачівської територіальної громади.

Усі надані  матеріали будуть передані товариством з обмеженою відповідальністю «Ділові громади України» для аналізу інвестиційним компаніям, а також будуть розміщені на платформі https://business-communities.com.ua/ для подальшої їх промоції серед ділових кіл.

Головна мета платформи – визначення перспективних проєктів дієвих громад для представлення вітчизняному та іноземному бізнесу. Учасником ініціативи може бути лише активна громада України, яка прагне розвивати підприємництво та залучати на свою територію нових інвесторів. Основною вимогою є привабливість проєкту для бізнесу в різних сферах економіки (виробничий сектор, перероблення, аграрний напрямок, туризм, надання послуг та ін.).  

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше