Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради
![photo](/storage/enterprises-registry/enterprises/79fe5934869a3c45de0ec8fa48edb441.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше