Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Дергачівська дитячо-юнацька спортивна школа

Опис

Дергачівська ДЮСШ - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України. Дергачівська ДЮСШ є однією із позашкільних освітніх установ Харківської області.

Школа має вісім відділеннь: з спортивної акробатики, Шотокан карате-до SKIF, біатлону, футболу, спортивного орієнтування, художньої гімнастики, волейболу, велоспорту. В ДЮСШ працює 39 тренерів.

В своїй роботі спортшкола використовує спортивні споруди і матеріально-технічну базу навчальних закладів.

Мережа Дергачівської дитячо-юнацької спортивної школи станом на січень 2021 року - 1234 дітей.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше