Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Будинок культури Дергачівської міської ради

photo

Опис

Будинок культури введений в експлуатацію в 1997 р.

Загальна площа закладу 5833, 64 кв.м., глядацька зала на 460 місць (424, 3 кв.м.), мала зала, святкова зала, танцювальний зал, спортзал, кімнати для гурткових занять та клубних формувань, 4 художньо-методичні кімнати.

Дергачівський БК, в якому працює 52 штатних працівника, обслуговує мешканців Дергачівської громади (44000 осіб)

В БК працює 11 вокально-хорових клубних формування (з них 6 дитячих), 5 хореографічних (4), 3 театральні (1), 4 інструментальні ансамблі (1), фольклорне, декоративно – прикладне мистецтво (1), ВІА, 4 фізкультурно – оздоровчих (1), 2 клуби за інтересами та ін. Загальна кількість учасників клубних формувань – 34 чол.

Колективи будинку культури мають в своєму активі 11 міжнародних, 8 всеукраїнських, 4 обласні і 1 регіональну нагород і звань.

На базі БК функціонують Клуб любителів доміно та літературна студія «Суголосся».

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше